Seminář o prenatálním screeningu

Dovolujeme si pozvat odbornou veřejnost na seminář o prenátálním screeningu, na kterém vystoupí prof. Sir Nicholas Wald, jeden ze zakladatelů antenatálního screeningu ve světě.

Profesor Sir Nicholas Wald http://www.wolfson.qmul.ac.uk/epm/staff/profile/wald_n.html přednese dne 4.3.2010 v 17.00 hod v seminární místnosti Academia centra ve Zlíně sdělení "Modern Methods in Antenatal Screening for Down's syndrome". Profesor Wald patří k zakladatelům světového antenatálního screeningu a jeho mnohaletá práce v této oblasti byla před dvěma lety ohodnocena britskou královnou povýšením do šlechtického stavu. Profesor Wald je autorem mnoha desítek původních prací v oblasti preventivní medicíny a spoluatorem největší světové observační studie v prenatálním screeningu SURUSS. V rámci podvečera vystoupí se zprávou o činnosti Registru laboratoří provádějících screening VVV také Ing. Drahuška Springer, Ph.D. z VFN Praha.

Nenechte si ujít vyjímečnou příležitost podiskutovat s jedním z nejvýznamějších světových vědců v této oblasti přímo ve Zlíně!